OFERTA SERWISU

Każdy samochód wymaga, by od czasu do czasu o niego zadbać – niezależnie od tego, czy dotyczy to regularnych przeglądów, napraw czy też zamontowania Oryginalnych Akcesoriów Škoda.

PRZEGLĄDY TECHNICZNE

Aby Twój samochód mógł cieszyć się doskonałym stanem technicznym i przez długi czas funkcjonował bez zarzutu, niezwykle ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów technicznych w naszym Autoryzowanym Serwisie Skody. Plan przeglądów informuje Cię o tym, kiedy należy przekazać samochód do kontroli.

PRZYGOTOWANIE DO BADANIA TECHNICZNEGO W SKP

Przygotujemy Twój samochód do okresowego badania technicznego w stacji kontroli pojazdów.

SAMOCHODY ZASTĘPCZE

Udostępnimy do Twojej dyspozycji jeden z naszych serwisowych samochodów zastępczych, na czas naprawy auta.

WYMIANA OLEJU

Nasz Serwis oferuje wymianę oleju i filtra oleju, aby zapewnić silnikowi płynną pracę i długą żywotność.

SERWIS AKUMULATORÓW

Akumulator musi być w doskonałym stanie przez cały czas, nie tylko zimą. Autoryzowany Serwis CRH Żagiel Auto sprawdzi stan akumulatora w Twoim samochodzie i wyeliminuje ewentualne usterki mające wpływ na okres jego eksploatacji.

AKCJE SEZONOWE

Aby Twój samochód był dobrze przygotowany na nadchodzący sezon, CRH Żagiel Auto oferuje systematyczne, sezonowe akcje promocyjne dotyczące Oryginalnych Części i Akcesoriów Škody.

SERWIS KLIMATYZACJI

Oferujemy Ci kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Kontrolujemy szczelność układu klimatyzacji oraz sprawdzamy wszystkie funkcje klimatyzacji. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i stosujemy najnowocześniejszy sprzęt przez niego zalecany.

KONTROLA ZBIEŻNOŚCI KÓŁ

Niewłaściwe ustawienie kół powoduje nierównomierne zużycie opon. Z tego powodu oferujemy Ci pomiar zbieżności kół i ich profesjonalne ustawienie. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który został zatwierdzony przez producenta.

Naprawy i usługi dodatkowe

Wszelkie naprawy dokonywane w naszym Autoryzowanym Serwisie wykonywane są zgodnie z wytycznymi producenta. Jeśli w Twoim samochodzie wystąpiła usterka, przekaż go w dobre ręce: Autoryzowany Partner Serwisowy Škody - CRH Żagiel Auto doskonale zna się na Twoim samochodzie.

Gwarantujemy szeroki zakres i wysoką jakość usług naprawczych, konserwacyjnych oraz dodatkowych.

Oryginalne części Škoda

Oryginalne części Škody wymieniane u nas są identyczne z tymi, jakich użyto do montażu Twego samochodu. Nasze produkty przeszły wszystkie testy stosowane do poszczególnych części zamiennych używanych w produkcji seryjnej. Škoda gwarantuje ich bezpieczeństwo, niezawodność i długą żywotność.

Dowiedz się więcej

Naprawy blacharsko-lakiernicze

Jeśli podczas wypadku nadwozie i lakier Twojego samochodu uległy zniszczeniu, Nasz Autoryzowany Partner Serwisowy Škody usunie wszelkie usterki zgodnie z wytycznymi producenta dotyczącymi Oryginalnych Części Škoda. Jest to ważne nie tylko ze względu na Twoje bezpieczeństwo, ale również na użyteczność i zachowanie wartości samochodu.

Dowiedz się więcej

Montaż akcesoriów

Oferujemy profesjonalny montaż produktów wchodzących w skład szerokiej oferty Oryginalnych Akcesoriów Škoda, takich jak bagażniki dachowe, tempomaty, haki holownicze itp. Pracownicy Serwisu CRH Żagiel Auto wykonają profesjonalny montaż, zgodny z wytycznymi producenta.

Przechowywanie opon

Możemy przechować dla Ciebie zestaw opon, który wymienisz przy zmianie pory roku.